ABLV Bank

Ikdienā, strādājot labiekārtotās telpās kopā ar saviem kolēģiem, reti kurš biroja darbinieks mēdz aizdomāties, ka kāda cita dzīvei šobrīd var draudēt briesmas.

Lai palīdzētu šiem cilvēkiem, vienlaikus audzinot sevī atbildības sajūtu un mudinot ar savu piemēru citus, ABLV grupa ir iesaistījusies VADC kampaņā „Mums ir viena asinsrite”.

Daudzi no mūsu kolēģiem jau vairākkārt ir nodevuši asinis, apmeklējot VADC asins ziedošanas vietas. Taču mums radās doma pulcēt šim pasākumam kuplāku kolēģu skaitu, rīkojot Donoru dienu bankas telpās. Atsaucība bija liela, bet vēl lielāks ir gandarījums par iespēju palīdzēt tiem, kuri to patiešām gaida!

Mūsu asinis ir mūsu dzīvība. Dāvājot daļiņu no savas dzīvības tiem, kam tā ir vajadzīga, mēs darām īstu mīlestības darbu! Mēs sirsnīgi aicinām arī citus pievienoties kampaņai, ziedot asinis un palīdzēt mūsu līdzcilvēkiem!

ABLV Bank, AS ir lielākā neatkarīgā privātā banka Latvijā. ABLV grupā ietilpst ABLV Bank, AS; ABLV Bank Luxembourg,S.A. Pillar Holding Company, KS; New Hanza City, SIA un citi uzņēmumi. ABLV grupai ir pārstāvniecības 12 ārvalstu pilsētās.

Vairāk bildes atrodamas: https://www.vadc.lv/par-vadc/fotogalerijas/asinsdonoru-diena-ablv-