Tiem, kam palīdzēts...

Antra

Pirms gada mūsu kāzu fotogrāfijā itkā pavisam nejauši tika iemūžināts arī VADC izbraukumu busiņš, taču neticu nejaušībām - tas atgādināja to, ka visi esam saistīti VIENĀ ASINSRITĒ
Skatīt vairāk

Kristaps Judeiks

Kristapu no Mārupes uzaudzinājuši vecvecāki. Mamma uz viņu jau no sešu gadu vecuma noraugās no mākoņa maliņas. Un tā vien šķiet, ka vēl joprojām sargā...
Skatīt vairāk

Samanta Kausiņa

Samanta Kausiņa ir no Ventspils novada Popes. Trīspadsmit gadus jauna meitene, kurai bērnībā lolots sapnis ir bijis kļūt par zirgu treneri.
Skatīt vairāk

Normunds un Renārs

Normundu un Renāru satiekam Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 20. nodaļas vestibilā, kur puiši spēlē novusu. Viņi ir vecākie (abiem 17 gadu) šīs nodaļas slimnieki, un viņu starpā ir izveidojusies cieša draudzība...
Skatīt vairāk

Ieva Upīte

Ieva Upīte ir pārcietusi sirds operāciju, pateicoties Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem un donoriem, kas viņai ziedojuši asinis. Viņa ir ļoti laimīga par to, ka ir vesela un ka pasaulē ir tik daudz labu cilvēku!
Skatīt vairāk

Ģirts Drozdovs

Ģirtam ir 22 gadi. Jūs teiksiet- pats labākais laiks, lai izbaudītu jaunību un sāktu piepildīt sapņus! Arī Ģirtam bija sapnis- kļūt par policistu. Absolvējis vidusskolu, jau kārtoja dokumentus, lai iestātos Policijas koledžā. Tomēr plānus izjauca slimība.
Skatīt vairāk

Normunds

Vairāk nekā trešo daļu savas dzīves viņš slimo ar leikēmiju jeb asins vēzi. Lai arī ārsti atveseļošanos vairs nesola, viņš norāda, ka līdz pēdējam elpas vilcienam cīnīsies par iespēju pavadīt vēl kādu laiku kopā ar saviem mīļajiem.
Skatīt vairāk

Tie, kuri palīdzēja...

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Ir nenovērtējami brīnišķīga sajūta, ja šos apstākļus varam izmantot, lai daļu šī Daugavas krasta saslēgtu vienā asinsritē un palīdzētu kādam atveseļoties.
Skatīt vairāk

Jauniešu koris BALSIS

Ziedojot asinis ir milzīgs gandarījums - tāpat kā pēc laba koncerta, prieks par padarīto. Un jau pēc tās reizes, kad pirmo reizi kļuvu par donoru, zināju - kad vien varēšu to darīšu vēl.
Skatīt vairāk

DINAMO RĪGA

Asinsdonoru kustības nozīmīgumu nav iespējams novērtēt vai aprakstīt, jo mums katram var pienākt dzīvē brīdis, kad ir nepieciešamas asinis, un šajā brīdī bez mūsu līdzcilvēku palīdzības nav iespējams iztikt...
Skatīt vairāk

Grupa Sudden Lights

Gada sākumā mūs uzrunāja Valsts Asinsdonoru centrs ar piedāvājumu uzstāties ikgadējā Donoru pateicības koncertā kinoteātrī “Splendid Palace”.
Skatīt vairāk

Latvijas vīriešu volejbola izlase

Volejbols ir komandas sporta veids, kurā vajadzīga vienotība un paļaušanās vienam uz otru, arī asins ziedošana ir veids kā sniegt palīdzīgu roku otram un neatstāt otru nelaimē.
Skatīt vairāk

DHL Latvia

DHL Latvia SIA ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kas apzinās, ka tieši cilvēki un viņu darbības ir pamatu pamats, lai veidotos spēcīga, veselīga valsts.
Skatīt vairāk

MyFitness

MyFitness komanda uzskata, ka ir ļoti cieši saistīti ar cilvēku veselības stāvokli. Ikdiena sporta klubos ir saistīta ar palīdzēšanu, atbalstīšanu un iedvesmošanu. Arī starp MyFitness treneriem ir regulāri asins donori, uzzini, kāds ir viņu stāsts:
Skatīt vairāk

Apdrošināšanas sabiedrība "BALTA"

Ar lielu prieku mēs katru gadu organizējam Donoru dienas, lai palīdzētu tiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, jo mums ir VIENA ASINSRITE.
Skatīt vairāk

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Mēs, ugunsdzēsēji glābēji, katru dienu redzam, cik trausla ir cilvēka dzīvība un cik ļoti tā ir atkarīga no nejaušības, apstākļu sakritības un līdzcilvēku atsaucības.
Skatīt vairāk

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Zemessardzes orķestris, bigbends un koris biežāk redzami un dzirdami priecējot klausītājus koncertos, ceremonijās un dažādās parādēs: militārās, labdarības akcijās, pilsētu svētkos un citur.
Skatīt vairāk

Dārta

Dārtai asins ziedošana ir pienākums. Viņa zina, cik dārga ir dzīvības cena.
Skatīt vairāk

Baiba un Dāvids

Baiba un Dāvids ir māsa un brālis. Mēģinot saskatīt līdzību, iespējams "tur kaut kam ir jābūt". Bet ne jau par to stāsts...
Skatīt vairāk

Jānis un Annija

Atbraucām pavisam spontāni. Un kādēļ gan ne? Ja varam ko labu izdarīt, un mūsu asinis tāpat atjaunojas
Skatīt vairāk

TDA "Liesma"

Dejojot mēs paceļamies dažus centimetrus virs zemes, mīlam no visas sirds un dejojam vienā kopīgā ritmā, jo mums ir VIENA ASINSRITE!
Skatīt vairāk

Jēkabs, Zane un Agris

Jēkabs ir četrus gadus vecs. Viņam gan ir vēl par agru nodot asinis, tomēr doties līdzi mammai Zanei un tētim Agrim viņš ir ar mieru. Kāpēc gan ne? Asins donora paciņā ir vislabākie cepumi pasaulē!
Skatīt vairāk

Medmāsiņa Olga

Olga Koļesņikova ir dzimusi Balvos. Mamma dēlam un sieva vīram. Viena no Latvijas Lepnuma, Goda donora Aivara Čipāna iemīļotākajām VADC medmāsiņām. Izbraukājusi teju visu Latviju, ar mātes mīļuma pilnām acīm sagaidot ik katru asins ziedotāju.
Skatīt vairāk

ABLV Bank

Ikdienā, strādājot labiekārtotās telpās kopā ar saviem kolēģiem, reti kurš biroja darbinieks mēdz aizdomāties, ka kāda cita dzīvei šobrīd var draudēt briesmas.
Skatīt vairāk

Rīgas Pašvaldības policija

Donoru dienās uzrunātie policisti asins ziedošanu uztver kā ikdienišķu nodarbi. Arī šis, viņuprāt, ir viens no veidiem, kā palīdzēt cilvēkiem.
Skatīt vairāk

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

Viņi zina, cik trausla ir dzīvība. Ik dienu Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki sniedz palīdzību nelaimē nonākušiem cilvēkiem, kuriem katra sekunde ir izšķiroša.
Skatīt vairāk

Aerodium

“Mums patīk iedvesmot pasauli, radot šķietami neiespējamo!
Skatīt vairāk

Dakteri Klauni

Pēc Dakteru Klaunu teiktā, lielākā dāvana viņiem ir bērnu smaidi un izveseļošanās, un ziedotās asinis ir viens no veidiem, kā palīdzēt līdzcilvēkiem.
Skatīt vairāk

Nordea banka

Nordea banka jau devīto gadu aicina gan bankas darbiniekus, gan klientus un sadarbības partnerus palīdzēt līdzcilvēkiem, ziedojot asinis Valsts asinsdonoru centra rīkotajās Donoru dienās.
Skatīt vairāk

Zanda Zariņa-Rešetina

Pēc asins ziedošanas es jūtos daudz labāk. Ne tikai tādēļ, ka apzinos, ka esmu kādam palīdzējusi, bet arī tāpēc, ka fiziski jūtu daudz vairāk spēka un enerģijas. Atjaunojas asinsrite, uzlabojas sportiskie rezultāti.
Skatīt vairāk

Telekomunikācijas kompānija BALTICOM

"Donoru dienai mēs gatavojamies kā uz svētkiem, katrs mūsu kompānijas darbinieks savu iespēju robežās vienmēr palīdz šīs dienas organizēšanā un norisē ”!
Skatīt vairāk

“Biznesa augstskola Turība"

Jau vairāk nekā 10 gadus Biznesa augstskola Turība iesaistās donoru kustībā un, sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi, vismaz reizi gadā augstskolā organizē Donoru dienas.
Skatīt vairāk

Ralfs Eilands

Dari citiem to, ko gribi, lai dara tev. Dzīvē mēdz gadīties visādi un vienā brīdī mēs esam tie, kuri palīdz un citā mēs būsim tie, kuriem vajadzēs palīdzību.
Skatīt vairāk

Māsa Agnese

Pirmo reizi asinis ziedoju, atsaucoties līdzcilvēku aicinājumam to izdarīt kopā. Kopš tā laika asinis ziedoju regulāri," stāsta māsa Agnese.
Skatīt vairāk

Laura

Bērnībā gribēju kļūt par ķirurgu, lai palīdzētu cilvēkiem izveseļoties un glābtu dzīvības. Tagad saprotu, lai kādam palīdzētu, nav jābūt ārstam.
Skatīt vairāk

Martins

Četrus gadus esmu strādājis bērnu slimnīcā un es esmu redzējis to visu no otras puses – asiņu trūkumu un to cik asinis ir svarīgas.
Skatīt vairāk

Amanda

Šī man bija pirmā asins ziedošanas reize. Pirms asins ziedošanas biju ļoti uztraukusies, bet citiem noteikti ieteiktu nebaidīties!
Skatīt vairāk

Linda

Asinis nolēmu ziedot vairāku iemeslu dēļ - nesen sasniedzu pilngadību, kā arī gribēju noskaidrot savu asinsgrupu.
Skatīt vairāk

Madaras un Jevgēnija stāsts

Asinis ziedoju jau septiņus gadus un kopā esmu ziedojis vairāk kā 25 reizes. Asins ziedošanā cenšos iesaistīt arī savus draugus un radiniekus.
Skatīt vairāk

Daniels

Šodien donoru centrā esmu 21 reizi. Asinis pirmo reizi ziedoju savā 18.dzimšanas dienā. ...parasti klausos mūziku vai lasu grāmatu
Skatīt vairāk

Elīnas un Edgara stāsts

Elīnas kontā ir četras asins un 85 plazmas un trombocītu donācijas. Toties Edgaram piecas asins donācijas, un viņš vienā gada laikā jau 18 reizes ieradies Valsts asinsdonoru centrā kā plazmas donors.
Skatīt vairāk

Ramona un Toms

Ramona kā mediķe lieliski apzinās, ka šis būs tikai iesākums, jo ik dienu redz, cik ļoti cilvēkiem nepieciešamas asinis. “Kādreiz šīs asinis, ko ziedojam, var būt vajadzīgas mums pašiem."
Skatīt vairāk

Sabīne

Mana mamma ir aktīva asins donore, un viņa mani iedrošināja.
Skatīt vairāk

Gastons, Reinis un Adrians

Asinis ziedojam ar domu, ka nekad nevaram zināt, kas notiks ar mums vai kādu mūsu tuvinieku...
Skatīt vairāk

Juris un Vineta

Ir tāda paruna “Viens nav cīnītājs”. Tāpēc Juris Majors (22) savu draudzeni Vinetu Podnieci (24) aicināja līdzi uz Valsts asinsdonoru centru, lai kopīgi ziedotu asinis.
Skatīt vairāk

Līva

Es jau sen gribēju ziedot asinis, bet vienmēr atradās kaut kas, kas aizturēja. Tagad sakrita tieši tā, ka bija brīvs laiks un, tuvojoties Ziemassvētkiem, gribējās izdarīt ko labu...
Skatīt vairāk

Jānis

Jānis uzskata, ka 21. gadsimtā informācijas ir pārpārēm, tādēļ aizbildināties ar tās trūkumu, lai ziedotu asinis, ir muļķīgi.
Skatīt vairāk

Zane un Andris

Daudzus jauniešus var saukt par rallija braucējiem, kuriem ir dziļi vienalga, kas notiek apkārt. Mēs gan vēlamies ar Zani vērst uzmanību, ka kādreiz palīdzība vajadzīga arī mums pašiem
Skatīt vairāk

Sallija, Alise un Diāna

Sallija ir dzinējspēks, kura ik reizi aicina draudzenes iet kopā ziedot asinis
Skatīt vairāk

Kārlis, Agnese, Mārtiņš, Diāna un Liza

Redzēju, ka trūkst manas, 0- asinsgrupas asinis. Gribu padalīties ar citiem. Tas man škiet labs darbs.
Skatīt vairāk

Ingus

Ingus ir 25 gadīgs jaunietis, kurš trīs reizes gadā speciāli no Salaspils mēro ceļu uz Rīgu, lai ziedotu asinis.
Skatīt vairāk

Inga

Ingai šī ir jau 22 asins ziedošanas reize. Donora gaitas uzsākusi jau pirms vairākiem gadiem, kad darbību uzsāka Donoru autobuss. Kopš tā laika Inga regulāri seko līdzi, kur atrodas busiņš.
Skatīt vairāk

Kristīne Klupša

Dzimšanas diena ir lielisks iemesls, lai ziedotu asinis un kādam citam dāvinātu otru dzimšanas dienu!
Skatīt vairāk

Egons

"Es ceru, ka arī donori, kuri saņems manas asinis, mazliet iegūs kaut ko personīgi no bohēmista Lauvas,” smejas Egons.
Skatīt vairāk

Valdis un Zanda

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsējs Valdis SEB Latvia kreditēšanas klientu apkalpošanas darbinieci Zandu nolūkoja jau vidusskolas laikā. Un kopš tā laika neatlaiž Zandas roku.
Skatīt vairāk

Silva un Viesturs

Silva un Viesturs pirms pusgada iepazinās Tinder...Viņi tad vēl nezināja, ka viņus vieno kas kopīgs...Viena no tām lietām ir asins ziedošana.
Skatīt vairāk

Tieto Latvija

Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem un priecājamies, ka tieši Donoru dienas uzņēmumā ir pamudinājušas daudzus kļūt par pastāvīgajiem asinsdonoriem.
Skatīt vairāk