“Biznesa augstskola Turība"

Jau vairāk nekā 10 gadus Biznesa augstskola Turība iesaistās donoru kustībā, un sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi, vismaz reizi gadā augstskolā organizē Donoru dienas. Šo gadu laikā vairāki simti augstskolas studentu un darbinieku ir bijuši drosmīgi un atsaukušies aicinājumam palīdzēt un kļūt par asins donoriem.

Donoru diena Turībā ik reizi tiek īpaši gaidīta un aizvadīta pacilājošā noskaņojumā, jo kas gan var būt labāks par dienu, kurā TU esi kādam palīdzējis! Biznesa augstskola Turība vienmēr ir akcentējusi to, ka dzīvē un panākumu gūšanā vissvarīgākais elements esi TU pats, jo tikai TU pats vari izlemt, ko un kā darīt, lai kļūtu labāks. Viss ir katra paša rokās, un mums ir prieks, ka augstskolas studenti un darbinieki labprāt sniedz savu roku kādam, kurš ir nonācis nelaimē, jo mums visiem ir viena asinsrite!

Kā savu iespēju izmantosi TU?

Biznesa augstskola Turība ir lielākā privātā augstskola Latvijā, kurā aug, attīstās un pilnveidojas spēcīgas personības, kas apzinās savu un zināšanu vērtību jau kopš 1993. gada. Augstskolā ir četras fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības, Starptautiskā tūrisma, Juridiskā un Komunikācijas-, kas piedāvā iespēju studēt un iegūt grādu visos studiju līmeņos, sākot no 1. līmeņa jeb koledžas, beidzot ar doktorantūru.