MyFitness

MyFitness komanda uzskata, ka ir ļoti cieši saistīti ar cilvēku veselības stāvokli. Ikdiena sporta klubos iet roku rokā ar palīdzēšanu, atbalstīšanu un iedvesmošanu. Arī starp MyFitness treneriem ir regulāri asins donori, uzzini, kāds ir viņu stāsts:

Una Pirktiņa:
"Asinis sāku ziedot 18 gadu vecumā un vēl joprojām turpinu to darīt, kad vien ir iespēja, kā arī labprāt mudinu to darīt arī citus. Pirmo reizi nodot asinis mudināja mans tēvs, kurš savulaik izglāba kāda cilvēka dzīvību, ziedojot asinis steidzamā kārtā. Lai ziedotu asinis, nav jābūt slavenam, bagātam vai spēcīgākam par citiem, pats galvenais ir būt CILVĒKAM! Nekad neesmu to darījusi atlīdzības vai kāda cita labuma dēļ, bet tieši gūtais gandarījums par veikto darbu ir galvenā motivācija. Neviens no mums nekad nevar zināt, vai paši nenonāksim dzīves situācijā, kad būs jālūdz citu palīdzība. Viena cilvēka nodotais asiņu daudzums var izglābt trīs cilvēku dzīvības, tad kāpēc nepalīdzēt!? Labais vienmēr atgriežas! Tieši tāpēc rosinu ikvienu iet un nodot asinis vai to sastāvdaļas, tādējādi papildinot savu labo darbu sarakstu!"

 

Artūrs Beiša:
"Savas asins donora gaitas uzsāku vecāku piemēra vadīts. Jāatzīst, ka tajā brīdī lielu lomu spēlēja arī mana mūžīgā dziņa izmēģināt kaut ko jaunu. Kāpēc ne? Kopš pirmās reizes esmu kļuvis par regulāru asins donoru. Man vienkārši priecē apziņa, ka kādam manas asinis var būt vitāli nepieciešamas. Vienmēr aizeju ar labi padarīta darba sajūtu. Turklāt tas kalpo kā sava veida atpūtas moments aizņemtajā darba dienas skrējienā, esot atgūlies krēslā, vienmēr aizdomājos, cik labi būt veselam, kāda vērtība tā ir!"

 

Ance Olte:
"Kļūt par asins donoru, manuprāt, ir vieglākais veids kā sadoties rokās un kādam palīdzēt. Vajag tikai aizdomāties, ka tas īsais laiks, ko veltām asinis ziedošanai - viens maisiņš Tavu asiņu var būt kādam liktenīgs. To apzinoties, uzreiz gribas to darīt tik bieži, cik iespējams. Vienīgā problēma ar ko es kā treneris saskaros, nododot asinis, ir mans dzīvesveids, jo dienas, kad nav aktīvu treniņu, ir salīdzinoši maz, bet izmantoju katru iespēju to darīt."

 

Dmitrijs Šappo:
"Pirmo reizi nodevu asinis aptuveni 2000. gadā. Tajā laikā es spēlēju futbolu un vienas vasarīgas dienas treniņa beigās treneris pastāstīja, ka vienam futbolistam ir nepieciešama palīdzība, un aicināja mūs, ziedot asinis. Līdz tam brīdim lielākajai daļai no komandas tādas pieredzes nebija, bet visi vienā balsi piekrita un izdarīja to. Tajā momentā es sajutu īstu komandas garu un vienotību. Šī situācija man radīja pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā būs cilvēki, kuri atnāks un atbalstīs. Vispār mana donora pieredze nav tik liela, jo es regulāri taisu tetovējumus, un tad jāievēro četru mēnešu pārtraukums. Bet tieši šobrīd ir tas brīdis, kad es to varu izdarīt un tas obligāti notiks. Ar asini nodošanu Tu vari ne tikai palīdzēt kādam cilvēkam, bet arī sev, jo tas sniedz labumu fiziskajam stāvoklim un dod lielu morālu apmierinātību. Veselā miesā vesels gars!"

 

Ir patiess prieks palīdzēt!
MyFitness komanda