Jaunumi
Svētku koncerts

Katrs “paldies” vienmēr ir kā negaidīts pārsteigums, kas sniedz gandarījumu un pozitīvas emocijas gan teicējam, gan saņēmējam. Ikdienas skrējienā bieži vien aizmirstam pateikties tiem cilvēkiem, kuri ar savu nesavtīgo rīcību palīdzējuši citiem. 3. maija vakarā Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un kanāls 360TV vēlas teikt sirsnīgu un patiesu paldies asinsdonoriem, dāvājot aizkustinošiem un emocionāliem mirkļiem piepildītu svētku koncertu.

Latvijā ik dienu vairāki simti cilvēku cīnās par savu dzīvību. Ikvienam no mums ir iespēja sniegt palīdzīgu roku nelaimē nonākušajiem, ziedojot asinis. Pagājušajā gadā asinsdonoru atsaucība bija lielākā pēdējo 12 gadu laikā. Visā Latvijā asinis tika ziedotas 59 912 reizes, kas ir par 2 262 reizēm vairāk nekā gadu iepriekš. 

Valsts asinsdonoru centra direktore Egita Pole koncerta laikā savu paldies sūta ikvienam ziedotājam: “Kā ik gadu, arī šajos valsts svētkos Valsts asinsdonoru centrs saka lielu paldies ikvienam donoram, kurš dāvina līdzcilvēkiem vissvarīgāko – iespēju dzīvot. Bez asinīm nav dzīvības un bez līdzcilvēku nesavtīgās rīcības un rūpēm vienam par otru nebūtu mūsu valsts Latvijas. Mēs ikviens esam pateicīgi par esošo un bijušo asinsdonoru sirdsdarbu, glābjot līdzcilvēku dzīvības. Paldies jums!

Kā pateicību par drosmi un vēlmi ziedot asinis, VADC un kanāls 360TV 3. maija vakarā vēlas pateikties ikvienam, kurš jebkad ir ziedojis asinis.

“Mēs, 360TV, esam gandarīti par iespēju būt daļa no šī pateicības koncerta. Ikvienu no mums mēdz piemeklēt bailes, tostarp bailes par dzīvību. Taču labā ziņa ir tā, ka mēs varam palīdzēt saviem līdzcilvēkiem tās mazināt. Ir patiess prieks, ka šajā svārstību pilnajā laikā nezūd cilvēku labestība un vēlme būt līdzās, nepametot citus nelaimē. Katra asins ziedotāja sniegtā palīdzības roka padara šo pasauli gaišāku, tāpēc nezaudējiet ticību labajam - turpināsim ziedot asinis un atbalstīsim viens otru,” stāsta “Helio Media” izpilddirektors Kaspars Ozoliņš.

Svētku koncertā baudīsim skaistākās latviešu dziesmas iemīļotu mākslinieku izpildījumā. Uz skatuves kāps Samanta Tīna, Agnese Rakovska un Normunds Zušs, Lauris Reiniks, grupas “Musiqq” un “Citi zēni”, Aija Andrejeva, Miks Galvanovskis, Olga Rajecka, Nauris Brikmanis, kā arī Jānis Stībelis. Koncertu papildinās patiesi un cilvēcīgi video stāsti, kuros asins ziedotāji dalīsies savā pieredzē, aicinot ikvienu palīdzēt, lai dzīvība turpinātos.

Vērtīgākais dārgums, ko varam viens otram sniegt, ir laiks un kopā būšana. Tiekamies pateicības koncertā “Lai dzīvība turpinās” 3. maijā plkst. 20.50 kanālā 360TV!